ELIASZ LTD
piotr@eliaszltd.com
tel: +48 605 390 082

Strony WWW, pozycjonowanie, SEO,
Sklepy Internetowe, Szablony aukcyjne, Linux

chmura, download
Download

logo ebay
Linux

logo allegro
Szablony aukcyjne

koszyk na zakupy
Sklepy Internetowe

seo
SEO

WWW
Strony WWW

Projektowanie / tworzenie stron WWW, internetowych

Dzisiaj prawie 80% społeczeństwa w Polsce posiada dostęp do internetu, ponad 90% z nich szuka firm za pośrednictwem internetu. Większość małych i mikro przedsiębiorstw świadczących usługi na rynku lokalnym nie posiada własnej strony internetowej. Uważają że jest to inwestycja zbyt droga, jedna właśnie nasza firma świadczy usługi polegające na budowaniu wizerunku w internecie za pomocą niedrogich ale skutecznych stron internetowych. Kupując u nas projekt strony internetowej zapłacisz dopiero po wdrożeniu strony i wykupieniu domeny. Nie musisz się obawiać gdyż w każdej aż do chwili zaakceptowania głównego projektu nie płacisz nic, możesz się wycofać.Jak tworzymy / projektujemy strony internetowe, WWW

projekt, żółta kartka, długopis, pisak, ołówek
W pierwszej kolejności robimy wywiad u naszego Klienta, jaką branżą się zajmuje ? Co jest głównym atutem / źródłem dochodu i na co mamy zwrócić uwagę podczas projektu. Prosimy też Klienta aby przejrzał internet i wskazał nam kilka stron internetowych które wpadają w gusta Klienta. Po zebraniu tych wszystkich informacji tworzony jest projekt strony internetowej, zwykle trwa to do dwa tygodnie.główny projekt, rysunek na żółtej kartce, żółta kartka, wykrzyknik, strzałki, napisy
Po wykonaniu głównego projektu zostaje on przedstawiony w formie strony internetowej z tymczasowego adresu WWW.
Wszystkie poprawki oraz uwagi Klienta są uwzględniane i nanoszone na stronę. Następnie kolejny raz przedstawiany jest projekt z naniesionymi już poprawkami.
o, kula ziemska, globalna sieć, ikona komputerowa
Jeżeli Klient zaakceptuje wszystkie poprawki, na podstawie strony głównej tworzone są podstrony serwisu internetowego. Po wykonaniu podstron serwisu internetowego, wybierana jest domena pod która umieścimy docelowo serwis, stronę firmową naszego Klienta.

Od tego czasu Klient będzie widział swoją stronę internetową wprowadzając wybrany adres WWW. Może także zgłosić błędy które mogą się zdarzyć np. zły adres, nr telefonu itp.


ziemia, kula ziemska, globalna sieć internetowa
Po wykupieniu domeny i umieszczeniu strony internetowej na serwerze, strona indeksowana jest w przeglądarce google oraz bing. Zgłaszane są niezbędne linki, mapy strony oraz wszystkie pliki które są wymagane do prawidłowego indeksowania strony.

Przeprowadzany jest standardowy audyt strony w celu sprawdzenia błędów w kodzie i w razie konieczności są one poprawiane. Na życzenie Klienta firma zgłaszana jest do mapy google. Dopiero po tym procesie wystawiany jest rachunek, jednak już w drugim etapie podawany jest szacowany koszt całej usługi.

Szybki kontakt

słuchawka telefoniczna 605 390 082


KONTAKT

słuchawka telefoniczna +48 605 390 082
koperta piotr@eliaszltd.com
koperta 5 London Road, London, UK, SW179JR

ELIASZ LTD.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

| Strony Internetowe | Sklepy Internetowe | Szablony aukcyjne | LINUX | Loga | Darmowe obrazy, skrypty, szablony |

strzałka do góry