ELIASZ LTD
piotr@eliaszltd.com
tel: +48 605 390 082

Strony WWW, pozycjonowanie, SEO,
Sklepy Internetowe, Szablony aukcyjne, Linux

chmura, download
Download

logo ebay
Linux

logo allegro
Szablony aukcyjne

koszyk na zakupy
Sklepy Internetowe

seo
SEO

WWW
Strony WWW

Pozycjonowanie stron internetowych

seo, strzałka Pozycjonowanie strony internetowej to proces złożony i długi na przestrzeni czasu. Szybkość pozycjonowania strony zależy od wielu czynników, niektóre z nich mają większy lub mniejszy wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce.

Nasza spółka zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem stron internetowych, koszt pozycjonowania strony wyceniamy dla każdego klienta oddzielnie.

Cena pozycjonowania strony WWW

Na koszt pozycjonowania wpływają między innymi następujące czynniki:

- ilość fraz kluczowych
- długość fraz
- rynek / zakres działalności firmy
- pozycja fraz
- jakość strony internetowej
- nazwa domeny

monitor, wykresy pozycjonowania i odwiedzin strony Ilość fraz kluczowych - cena pozycjonowania uzależniona jest od ilości fraz, oczywiście czym więcej słów/fraz kluczowych tym cena jest wyższa.

Długość fraz - tutaj jest natomiast odwrotnie, czym dłuższa fraza kluczowa tym cena maleje. Związane jest to z ilością wyszukiwań, dla przykładu fraza { pozycjonowanie stron } będzie trudniejsza i droższa od frazy { tanie i skuteczne pozycjonowanie stron internetowych WWW Niepołomice }. Dzieje się tak dlatego gdyż pierwszą frazę może wpisać praktycznie każdy, natomiast drugą z reguły mieszkaniec Niepołomic który poszukuje taniego i skutecznego pozycjonowania stron WWW.

Rynek / zakres działalności firmy - jeśli zdecydowanie większość przychodów Twojej firmy jest z rynku lokalnego i chcesz aby w tym zakresie pozycjonować stronę WWW to koszt jest zdecydowanie niższy.

Pozycja fraz - Używając odpowiednich narzędzi google jesteśmy w stanie ocenić pozycję / konkurencję fraz. Oznacza to że czym wyższa konkurencja tym trudniej pozycjonować stronę na frazę o wysokiej konkurencji, co oczywiście nie jest niemożliwe.

Jakość strony internetowej - Bardzo duży wpływ na pozycję ma jakość strony internetowej. W pierwszej kolejności oceniamy jakość strony, zarówno pod względem kodu strony oraz treści. Wielu naszych klientów nie zdaje sobie sprawy jak ważny jest prawidłowy kod strony który będzie bardzo dobrze czytelny przez roboty indeksujące a zatem pozycję strony internetowej.

Nazwa domeny - dużym wpływem jest nazwa domeny, jeżeli chcemy zdobyć wyższą pozycję w GOOGLE to nazwa powinna częściowo przekazywać czym się zajmujemy. Jeżeli sprzedajemy okna czy stolarkę okienną a zarazem kierujemy nasze usługi do lokalnych Klientów, to bardzo dobre są domeny z nazwą miasta np okna-niepolomice.plOferta pozycjonowania stron internetowych


domeny internetowe, biz, org, edu, info, gov, com

Nasza oferta pozycjonowania stron internetowych skierowana jest głównie do firm działających na rynku lokalnym.

Oferujemy naprawdę wysoką i pewną skuteczność pozycjonowania stron internetowy, wycena pozycjonowania jest zupełnie darmowa.

W naszej ofercie znajdą także Państwo projektowanie stron internetowych, wykonujemy je zgodnie z normami i standardami organizacji W3C. Dzięki temu późniejsze pozycjonowanie tak przygotowanych stron jest dużo łatwiejsze, mniej pracochłonne i tańsze.Szybki kontakt

słuchawka telefoniczna 605 390 082


KONTAKT

słuchawka telefoniczna +48 605 390 082
koperta piotr@eliaszltd.com
koperta 5 London Road, London, UK, SW179JR

ELIASZ LTD.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

| Strony Internetowe | Sklepy Internetowe | Szablony aukcyjne | LINUX | Loga | Darmowe obrazy, skrypty, szablony |

strzałka do góry