ELIASZ LTD
piotr@eliaszltd.com
tel: +48 605 390 082

Strony WWW, pozycjonowanie, SEO,
Sklepy Internetowe, Szablony aukcyjne, Linux

chmura, download
Download

logo ebay
Linux

logo allegro
Szablony aukcyjne

koszyk na zakupy
Sklepy Internetowe

seo
SEO

WWW
Strony WWW

Darmowe zdjęci, obrazy, ikony

dziennikaż, fotograf, dziadek, czapka, beret, figurka z mikrofonem, figurka z aparatem Przeszukując internet natrafiliśmy na wiele stron internetowych które oferują zupełnie za darmo bardzo dobrej jakości zdjęcia do wykorzystania komercyjnego.

W dziale tym zamieszczać będziemy linki do stron internetowych które takowe zdjęcia oferują. Z uwagi na to że nie są to nasze strony, przed pobraniem i wykorzystaniem zdjęć należy zapoznać się z regulaminem. Planujemy także udostępnienie zdjęć wykonanych przez nasz zespół, będą one sukcesywnie umieszczane w tym dziale.

  
morguefile logo Morguefile.com - strona z darmowymi zdjęciami do wykorzystania komercyjnego.

Nie wolno sprzedawać zdjęć, licencjonować, sub-licencjonować. Wolno edytować obraz aby go dostosować do własnych potrzeb, wykorzystywać komercyjnie, wykorzystywać w towarzystwie innych zdjęć czy tekstu. Warto też zapoznać się z informacjami od autora pobieranego zdjęcia, czasami wymagają aby ich poinformować o wykorzystaniu zdjęcia.
Przed pobraniem należy zapoznać się z licencją ogólną i licencją szczegółową. Na stronie można się także zarejestrować aby udostępniać swoje zdjęcia.logo pixabay.com Pixabay.com - Kolejna strona z darmowymi zdjęciami do wykorzystania komercyjnego.

Zdjęcia są bardzo dobrej jakości w dużych formatach. Znajdziemy tutaj zdjęcia, grafikę wektorową, ilustracje oraz wideo. Jeżeli masz aparat a zdjęcia które robisz są naprawdę godne uwagi, warto zarejestrować się na tej stronie.

Zdjęcia, grafika, ilustracje i filmy wideo rozpowszechniane są na licencji Creative Commons CC0, jest niewiele ograniczeń o których możesz poczytać w dziale warunki.


KONTAKT

słuchawka telefoniczna +48 605 390 082
koperta piotr@eliaszltd.com
koperta 5 London Road, London, UK, SW179JR

ELIASZ LTD.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

| Strony Internetowe | Sklepy Internetowe | Szablony aukcyjne | LINUX | Loga | Darmowe obrazy, skrypty, szablony |

strzałka do góry